EP.70 Marcela Joglová - V hlave som si urobila ciele a začala makať
01:17:09

EP.70 Marcela Joglová - V hlave som si urobila ciele a začala makať

07.05.2020
Marcela Joglová je úkaz. Je jednou z najzaujímavejších osobností vytrvalostných športov v Českej Republike. Profesionálnou bežkyňou sa stala až vo svojich 31 rokoch, po skvelom výsledku na majstrovstvých sveta v maratóne v Katare. Avšak aj predtým dokázala vyraziť dych svojimi časmi, drillmi a trénovanosťou. Dokonca si vyskúšala polovičného Iromana. Len tak. Skončila prvá v kategórií. Podte zistiť, kto je táto žena - amazonka :) 3:00  Ako sa zrodila Marcela Joglová    4:00  Všechno bylo špatne, bola som negatívna a povedala som si stop   8:00  Behy, časy vtedy a dnes 11:00  Maraton, triatlon a polmaratón 15:00  Sústredenie v Keni - svet behu 22:00  Flow v behu - sila mysle 30:00   Body image - aké telo nám dáva beh?40:00   Regenerace  46:00  Teším sa na Ironmana - polovičného mám už za sebou 53:00 Typy bežeckých tréningov   1:05   Strata motivácie Marcelo sledujte na https://www.instagram.com/marcela_joglova/?hl=sk Hudba určite viete skvelý soundtrack zo seriálu La Case de Papel

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.