#85 Keep it simple - Ako robiť všetko radšej menej, ale lepšie
11:57

#85 Keep it simple - Ako robiť všetko radšej menej, ale lepšie

27.09.2020
Krásnu nedeľu kamoši! Myslíte si, že čím viac vieme, tým menej potrebujeme? Čím som staršia tým si uvedomujem, že menej je viac. Ale hlavne sa riadim heslom MENEJ ALE LEPŠIE. Vo vzťahoch, práci, športe, živote. Ako to máte vy? 2:00 Ako začať odznova 4:00 Jednoduchosť a menej stresu 5:00 Menej vztahov, ale kvalitnejších 7:00 Menej aktivít, ale viac radosti zo športu 9:00 Čas na veci na ktoré chcem aby ste sa sústredili. Skvelá pesnička od Cecilie Krull

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.