Tréning/jedlo/mindset - Spoveď triatlonistky Buckovej
22:28

Tréning/jedlo/mindset - Spoveď triatlonistky Buckovej

09.06.2019
Ako sa stravovať? Ako trénovať? Prečo soliť? Ako si užívať šport? A aké faily vás môžu čakať? Poďte sa ponoriť to prerozprávaného príbehu triatlon pretekov :) 2:30 Konzistentnosť a plán v každom športe 3:00 Čo je to ten triatlon 4:00 Bolesť stehien nielen na bicykli ale aj pri sexe 5:00 Challenge Šamorin a X-Bionics areál 8:00 Tréning v zime ti ukáže výsledky v lete 9:00 Sacharidy a soľ - prečo sú dôležité? -------------------------------- 11:30 Bucková je pripravená na štarte! 12:00 Prečo len ja vyzerám ako spermia, hybrid muž na plávaní? :D 17:00 Keď si nalepíš naopak štartovné číslo 18:30 Skúste si ísť po bicykli zabehať - BAMBI STYLE 20:00 Strašne rada sa obklopujem ľudmi, ktorí majú radosť zo športu 21:00 Keď stratím vášeň bolí to ale prejde to Ďalší triatlon, kde sa môžeme vidiet https://challenge-prague.com/ Pozrite si top športový areál https://www.x-bionicsphere.com/ Ak potrebujete dovolenku určite ju nájdete na HAJDE TRAVEL http://www.hajdetravel.sk/ https://www.instagram.com/hajde_travel/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.