Bojovníci - Ako vládať situáciu, byť doma, tréning mysle, plán B - COVID19 #58NO
23:32

Bojovníci - Ako vládať situáciu, byť doma, tréning mysle, plán B - COVID19 #58NO

15.03.2020
Ahojte kamoši! Haloooo...Spájame sa aspoň takto, som rada, že ste tam :) Dnes verím, že príjemná omša o tom ako zvládame tieto dni, ako ich zvládať budeme, tipy, zážitky, informácie, mindfulness. Verím že každý z nás má v sebe Xenu, Herculesa a že zvládneme aj túto výzvu! :)Len reba byť pripravený. krásnu nedelu 2:00 Nenahrávala som s Kavalírom lebo sme sa pohádali :D 4:30 Každý sme iný - akceptujme to 6:00 Pozri si novinky len ráno a večer 8:00 Tak upratané byty sme nikdy nemali - Vladko Voštinár 9:00 Pozrite si nové video PETR MARA - Plán B 12:00 Aplikácia a hry na mozog, AZ kviz, partner si pripraví program na večer, sex 15:00 Honza Kavalír - strava a tréning 18:00 Víno, zázvor a iné life hacks Pozrite si prosím toto video https://www.youtube.com/watch?v=_EVmdsHChAs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3j_0Zk3aj4CKkMU_kJbPXJXMbiBjtN06xKolukU6IDJgJdEtZ5sRPpOyU

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.