7 NAJ potravín a vecí, ktoré jem a milujem - Nedeľná Omša #15
18:37

7 NAJ potravín a vecí, ktoré jem a milujem - Nedeľná Omša #15

27.01.2019
Prvýkrát video k podcastu bez prípravy a s pár breptami, tak snáď to zvládnete :D Ukážem vám akých 7 vecí najčastejšie jem a zaraďujem do môjho jedálnička. A života. Budem rada ak mi zase do komentov napíšete tie vaše :) 1:00 Káva - Mok bohov 4:00 Illimité Coffee Roasters 5:00 OMG Orechové maslá - Cheat Spread 7:00 Nivková natierka z Lidla 9:00 Umelé sladidlá 12:00 Čerstvé pečivo je SEN!!! 13:00 Aké je moje jedlo po tréningu? 14:00 Bucková hovorí po nemecky o syrečkoch :D 15:00 Odporúčam rýchle bielkoviny Táto časť je sponzorovaná skvelými ľudmi a kvalitnými značkami, tak ich chod čeknúť: R3PTILE - mňam intergalaktické orechové maslá http://r3ptile.cz/ @r3ptile ILLIMITE COFFEE ROASTERS - Quality is not an act, it is a habit https://illimite.sk/coffee/ @illimiteroasters FOODOO BRATISLAVA https://www.facebook.com/Foodoo-Brati... Ako ma počúvať v mobile? Nájdite ma ako THE BUCA TALKS na @spotify @stitcher @applepodcast @podcastaddict @youtube ---------------------------- TO OWNERS & COPYRIGHT HOLDERS:This channel is created to promote magnificent songs, and as well, producers. Absolutely, NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED. This CHANNEL CLAIMS NO RIGHTS OR OWNERSHIP over the contents posted. If you wish for a track to be removed, please let us know so we can remove it from our feed immediately. Amazing song from AAP Rocky - Fuckin Problems (Xavier Dunn)

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.