#81 Chceš plávať proti prúdu? Pozor na rešpekt, sebareflexiu a pokoru
12:39

#81 Chceš plávať proti prúdu? Pozor na rešpekt, sebareflexiu a pokoru

30.08.2020
RYBKY čavteeee! P. Shermann, 42 Wallabivej Syndey :D Nemo bol iný. Je ok byť iný. Plávať proti prúdu je tiež ok. Aj ja to tak robím. Ale musíš byť rybka, ktorá rešpektuje ostatné. Ich smer, ich názory, nemiešať sa im do cesty ak netreba a hlavne nemusíš jej dokazovať kadial plávaš ty a prečo je to tak správne. Alebo musíš? ---------------------- 3:00 Ryby sú kamoši. Ryby nie sú potrava 5:00 Priznať si chybu - nie je zlyhanie 6:00 Obklopuj sa najlepšími a rešpektuj ak sú iní 9:00 Nemusíte byť LADY GAGA 10:00 Nikdy nikdy nikdy neříííkej, že to nejdeee 12:00 Sme generácia, ktorá môže všetko a nemusí nič Song -The Feels - Melvitto

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.