Aj ty môžeš mať svoj netradičný chobot ako slon. Je super byť different. #46NO
14:26

Aj ty môžeš mať svoj netradičný chobot ako slon. Je super byť different. #46NO

01.12.2019
Čavkooo kakavkoo :) Vedeli ste, že slony nevedia skákať? Akože True fact. Táto kniha mi pripomína mňa a spoločnosť, kde každý chce zapadnúť, kde každý chce robiť to čo robia ostatní. Ale to čaro a sila je v tom, že budete iný. Budete so svojim chobotom robiť úplne iné veci. Pretože byť iný, autentický či čudný je úplne super :) 1:00 Super tajný FUN FACT 2:00 Elephants can't jump / story 4:00 Tvoríme si životný štýl, ale zabúdame budovať život 4:40 Chcem mať vlastný chobot! 6:00 Boj našich dvoj archatypov 9:30 Robte to čo má zmysel, nielen to čo sa oplatí 12:00 Robiť veci inak je super! Tak ako slony nevedia skákať!

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.