01 Nedeľná Omša - Mind Hacks
17:03

01 Nedeľná Omša - Mind Hacks

14.10.2018
5 Mind/Life Hacks Prvý nedeľná omša sa bude niesť v znamení Harry Pottera a takých mojich 5 life hackov, ktoré si idem a možno pomôžu aj vám. Že častokrát sa necítim pripravená na určité veci v živote, čo je ok. Avšak snažím sa to skúsiť, prekonať, poučiť sa z toho. Že vnímanie času by malo byť síce relatívne ale aj zodpovedné. No najmä, že by sme sa mali snažiť opäť rozprávať s ľudmi a vytvoriť si “heart connection” nie head one. Venovať sa, zaujímať sa a hlavne počúvať sa navzájom. 3:00 Zdravie ako lifestyle 3:30 Kratkodobé potešenie alebo dlhodobý výsledok? 5:20 Čas a vek 7:50 Prestaň sa tváriť ako obed/ť 10:00 Práca, dreams a Givenche 12:00 People a connection of heart, not head 14:30 Ľudia si zapamätajú ako sa pri vás cítia 14:40 Ži dnes ale investuj do zajtrajška

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.