EP.86 DOMINIK HOLÍČEK - Umenie žiť nekonvenčne a robiť si srandu zo svojich tráum
01:17:20

EP.86 DOMINIK HOLÍČEK - Umenie žiť nekonvenčne a robiť si srandu zo svojich tráum

22.10.2020
Dominik je šikovný STAND-UP komik, ktorý zabáva svet. Vraví, že komédia = tragédia + čas. Ako na pódiu, tak aj v živote. Po rokoch a po rozchode so svojou snúbenicou sa priznal k bisexualite a predstaví nám bližšie svet, ktorý je stále aj v 21.storočí odsudzovaný. O vzťahoch, o samote, o popieraní, o comedy, rozchodoch, kultúre aj umení. Ak máš predsudky, nepúšťaj si to. Tento podcast nie je pre teba. ------------------------------ 2:00 Dominik aka STAND UP komik 5:00 Aká je príprava a predpoklady na OPEN MAJK? 15:00 Som bisexuál z ultra kresťanského prostredia 18.00 Priznanie pred rodičmi a traumy z detstva 23:00 Prvý vzťah s mužom 27:00 Spoločnosť a vnímanie geyov 29:00 Receiver/giver or Top/Bottom 38:00 Citim sa viac sám 55:00 Sexom k láske či láskou k sexu --------------- Dominika sledujte na https://www.instagram.com/shwarny_yunak/?hl=sk Amazing song - Feels - Melvitto

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.