EP.65 Ako zvládla Čína koronavirus a ako to zvládne Slovensko? S PAVLOM DVOŘÁKOM.
01:08:10

EP.65 Ako zvládla Čína koronavirus a ako to zvládne Slovensko? S PAVLOM DVOŘÁKOM.

19.03.2020
Špeciálna časť podcastu THE BUCA TALKS s človekom, ktorý má triezvy pohľad na život, cestovanie a aj tému dnešných dní Koronavirus. Pavel Dvořák je zakladateľ projektu a cestovky Cesty čínou, je sinológ, tlmočník, fotograf, milovník Číny, kde už vyše 8 rokov žije. Čína na pomaly spamätáva z pandémie a má niekoľko rád pre Európu. Pokecali sme o tom ako ako naozajstná izolácia v Shangaji 2 mesiace vyzerala, ako to naruší cestovný ruch, ako to ľudom trošku pomiešajú hodnoty k lepšiemu ale aj o tom, čo je na Číne krásne, aký je projekt CESTY ČÍNOU a ako správne piť čaj :) Pavla sledujte na : https://www.youtube.com/channel/UC66pvJ7uo-PtqgRZOKDuPBw https://www.cestycinou.sk/ https://www.instagram.com/dvorakpaveljr/ MINUTÁŽ 2:00 Kto je Pavel Dvořák - sinológ, fotograf, sprievodca 6:00 Karanténa v Shanghaji končí, u nás začína 16.00 Za 2 mesiace som bol 3x vonku 21:00 Odvykli sme si byť sami so sebou 28:00 Opatrenia proti Kornavirusu na SVK boli dobre spravené 30:00 Cítiš sa zle? Kašleš? Bojím sa 42:00 Budovanie imunity a vývoj 45:00 Ako to ovplyvní náš biznis - cestovky, živnostníci, tréneri 47:00 Netreba mať len plán B. Ale aj plán C 49:00 Predsudky voči Číne ( #činajesuper) 56:00 Prečo som si Čínu zamiloval a čo treba vidieť

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.