Ako sa nebrať príliš vážne, pracovať s egom a top tajný tréning na starobu! NO#38
16:35

Ako sa nebrať príliš vážne, pracovať s egom a top tajný tréning na starobu! NO#38

22.09.2019
Želám vám (aj mne) aby sa nám nestalo, že uveríme svojej vlastnej bubline - jej hodnotám a dôležitosti a aby sme žili s nadhľadom a objektívne. Aby sme si našli každý deň ten záchytný bod reálna. O egu, o tom ako byť pre niekoho inšpiráciou - v dobrom aj zlom a hlavne nehovorte mi, že takto ženy necikáte! :D 3:00 Milujem jeseň - nešúchajú sa mi stehná 3:30 Nobody give a shit 4:00 Netreba sa brať príliš vážne 5:00 Ničím sa nestresujte, všetkým ste fuk 6:40 Dosť dobrý tréning na starobu 8:00 Berieš oblečenie vážne? 10:00 Byť inšpiráciou alebo vzorom? 12:30 Mám rada geyov a 10 orgazmov za sebou - a čo :D 14:00 život je krajší s milión malinkými išpiráciami ako jedným veľkým vzorom 15:00 Koho obdivuje Buca ------------------------- The Buca Talks je spozorované a jej tvorbu podporuje najlepšie jedloin tha Bratislava House - Foodoo Bratislava https://www.instagram.com/foodoo_bratislava/ Song by amazing Lui Peng - Demons

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.