Keď láska nestačí, blow job tips a sila objatia #35 Nedeľná Omša
28:48

Keď láska nestačí, blow job tips a sila objatia #35 Nedeľná Omša

25.08.2019
Hi podcast nadčenci! Ďalší diel je tu, kde sa vaše otázky dostali mojej odpovede. Či sa dá fungovať vo vzťahu, kde nefunguje nič len láska, ako sa prestať hanbiť a začať vnímať nahotu ale aj o strachoch, ktoré všetci máme. A áno ako hovorí moja mama sex nie je všetko, ale je to väčšína. Avšak Sex je len čerešnička na torte, ktorú musíme inými ingredienciami spoločne upiecť. Dôverou, láskaním, objatiami, akceptáciou a hlavne spoločnými plánmi vo vzťahu. 2:00 Láska na vzťah nestačí 5:00 Orgazmus vs sex 5:30 Nemáme sex každý deň, ale za to sa objímame každý deň 8:00 Ako ukončiť nefunkčný vzťah 14:00 Bojíš sa smrti Buca? 16:30 Teraz robím to čo viem, aby som raz mohla robiť to čo chcem 19:00 Viera v posmrtný život 20:40 Ako sa prestať hanbiť pri milovani? (zhasni :D) 23:00 Ako začať s triatlonom + blow job tips :) Sponzorom tohto pořadu je skvelé top bistro pre vegeteriánov aj mesožravcov FOODOO BRATISLAVA :) https://www.instagram.com/foodoo_bratislava/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.