EP.104 DUŠAN PLICHTA - Začať od seba je drsné, ale nevyhnutné. Sila ega.
01:01:06

EP.104 DUŠAN PLICHTA - Začať od seba je drsné, ale nevyhnutné. Sila ega.

07.04.2021
Dušan Plichta je známa tvár pre mnohých najmä z konceptu Powerlogy. Je CEO, blogger, podcaster, biohacker a človek, ktorý chce porozumieť svojmu telu, mysli a duši. Dnes to nebude o jedle ani o biznise, ale o tom najviac podstatnom - o našej mysli. Egu, emočnej inteligencii a ako kultivovať naše emočné správanie tak, aby sme sa stali tou najlepšou verziou samých seba. Dá sa to? 2:00 Biohacking sa zmenil 4:00 Z maximalizácie je optimalizácia 6:00 Zdravie je telo, myseľ a duša 8.00 Začať od seba je drsné 10:00 Výhovorka je skvelý nástroj ega 18:00 Emočné správanie 22:00 Večer sa skôr hádame 32:00 Externé radosti 34:00 Mextrixový kábel 36:00 Ego sa bojí požiadať o pomoc 40:00 Nechceme meniť názor 42:00 Cit pre detaily vs chorobný perfekcionizmus Dušana sledujte na - https://powerlogy.com/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.