ŠPECIÁL - Pravda o mojich úzkostiach, vzťahu a nesebadôvere
08:03

ŠPECIÁL - Pravda o mojich úzkostiach, vzťahu a nesebadôvere

07.04.2019
Pamätaj, že takto o rok na tom, čo ti spôsobuje stres, už nebude vôbec záležať. Len niekedy je pre nás tažké nájsť ten pravý zdroj stressu. Moje dni tiež nie sú len slniečka a smajlíky ale verím, že mój príbeh s jeleňom a pižmom pomôže nie len vám, ale aj mne. 1:00 Vzťah Buci - niečo sa so mnou deje 1:40 Záchranné slovo s Kavalírom - VOLDEMORT 2:30 Príbeh jeleňa a pižma 4:20 Čím horšie sa sami cítime, tým to prenášame na druhých 5:30 Nehovorim o self -love ale self-knowledge 6:00 Nemôžeš lúbiť niekoho koho nepoznáš 7:00 Bucková je ako ten jeleň

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.