EP.54 Juraj Zamborský - Musíš sa obklopovať lepšími ľudmi ako TY a nebáť sa toho
01:02:46

EP.54 Juraj Zamborský - Musíš sa obklopovať lepšími ľudmi ako TY a nebáť sa toho

28.11.2019
Juraj "Zambo" Zamborský - podnikateľ, kreatívec, Growth Specialist vo firme Avocode, spoluzakľadatel The Projektu a poctivého slovenského diára The Žurnál. Bavili sme sa nielen o podnikaní, ako začať svoje projekty, aké chyby sa urobia ale aj o osobom raste a ako byť " Knowledge Junkie". Ako musíš hľadať ľudí lepších ako ty. Človek sa učí keď biznis alebo čokoľvek proste robí. Učíš sa od úspešnejších, učíš sa z podcastov, z prednášok, z kurzov. O tom aby ste skúšali, otvorili svoju myseľ a potenciál. --------------------- 2:30 Kto je Zambo - Avocode, Kontentino, The Žurnál 5:30 Buca študovala marketing a startup svet bol top 9:30 Knowledge junkie a neustály rast 12:00 Učíš sa od lepších alebo im aj závidiš? 13.30 Dva typy mysle 19:00 Vyhorenie v USA, stress 21:00 Growth marketing magic 31:00 Robiť sám či s niekym? 32:00 The Žurnál - poctivý slovenský diár 38:00 Ako začať svoj projekt 44:00 Prečo nedokážem podcast delegovať inému 52:00 Vieš byť sám? 56:00 Na sociálnych sieťach som si vypol FEED ---------- Juraja a jeho projekty sleduj tu: https://thezurnal.sk/ https://www.instagram.com/the_zurnal/ FOODOO BRATISLAVA otvára novú prevádzku 2. decembra v starom meste na Špitálskej vidíme sa tam!

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.