EP.30 ČOJE BRATISLAVA - Foodbloger, ktorý hľadá v jedle umenie
48:52

EP.30 ČOJE BRATISLAVA - Foodbloger, ktorý hľadá v jedle umenie

24.04.2019
A čo si ty spravil pre slovenské gastro? :D Aj takto si robia srandu z Daniela, známeho foodblogera, ktorý stojí za projektom a pseudonymom ČOJE. O tom ako to všetko začalo, ako nájsť správny podnik, ako sa streetfood posúva tým správnym smerom a aj o tom ako nechce byť kurvička sociálnych sietí. :) 3:30 Kto je foodblogger Čoje 3:50 Božeeee ČOJE mi prezradil identitu spisovateľa MAXIM.E MATKINAAA 6:00 Slovo Foodblogger je ok, pri slove Influencer nám stoja chlpy 10:00 Streetfood - novodobá kultúra, ktorá má čoraz viac čo ponúknuť 12:00 Čo ti tu chýba? 13:00 Najlepší burger s emóciou 19:00 Z reklamnej agentúry do Slovak Lines 23:00 Mať svoj blog či account ako biznis 24:00 Nechcem byť kurvička sociálnych sietí 25:00 Najbizarnejšia ponuka čo si dostal :) 30:00 TIP - najlepší KEBAB v Bratislave 32:00 ČOJEHO úprimné recenzie podnikov 39:00 ČOJE praktikuje obrátený FASTING :D 41:00 Buckovej pikantná otázka a vaše otázky z INSTAGRAMU Čoje-ho sledujte na https://www.instagram.com/cojebratislava/?utm_source=ig_embed Ďakujem SAGRADA-NATURA za to, že sa snažia zachrániť moju tvár a vrásky :D Skoč na eshop : http:/www.sagrada-natura.sk/ or cz Zadaj : bucatalks alebo bucatalkscz 15% zľava na skvelé veci Kto ešte nebol vo FOODOO BRATISLAVA šup šup to napraviť! http:/www.instagram.com/foodoo_bratislava/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.