#106 Tvrdohlavosť a cesta k lepším vzťahom
12:23

#106 Tvrdohlavosť a cesta k lepším vzťahom

28.02.2021
Čauko kamošííí. Ďalšia nedeľa a s ňou naša spoločná 12 minútovka. Tentokrát o tvrdohlavosti. Čo to je? Dá sa zmeniť? A hlavnee prečo? Zasahuje nám do vzťahov a pritom stačí len krátky trik s papierom :) 2:00 Tvrdohlavosť ako naša konzistncia 5:30 Papier story 8:00 Čo cítite, keď si priznáte chybu? 10:00 Vzťahy sú zodpovednosť 11:00 Láska vylieči svet Top remix song - Matt Simons - After the Landslide

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.