EP.37 Dlhodobé chudnutie a deficit s rozumom - Tatiana Kyseľová
38:23

EP.37 Dlhodobé chudnutie a deficit s rozumom - Tatiana Kyseľová

29.06.2019
ŠOK!!! “ Niekedy progress môže znamenať aj menej cvičenia a viac jedla” Tatiana Kyseľová. Trénerka. Študentka. Žena. Vyskúšala všetky druhy detoxov, keto diét, 1000 kcal dlhé roky, až si povedala dosť. Psychicka stránka bola tiež v prdeli, pretože zistila, že je to niečo čo nie je dlhodobo udržatelné. Kolotoč prejedania, dni detoxov a zas dokola. Čo zmenila? 1:00 V deficite som 1 rok a 3 mesiace 3:00 Metabolická adaptácia 5:00 Nepociťujem hlad (WHAT?!) 9:00 Prestaňte hľadať skratky a detoxy 13:00 Predtým sa pýtali prečo, dnes sa pýtajú ako 15:00 Ako začať 20:00 Keď ťa nikto nepochváli 22:00 Začnite robiť menšie zmeny 29:00 Čo znamená deload week TANJUU SLEDUJTE TU https://www.instagram.com/tanyasfitlife/?hl=sk A ak si ešte nebol v tom najlepšom bistre pre mäsožravcov a vegetariánov v jednom FOODOO BRATISLAVA tak šup! https://www.facebook.com/Foodoo-Bratislava-580778428949235/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.