#107 Kto si?
10:05

#107 Kto si?

07.03.2021
Ahojte kamoši! Dnešná Nedeľná Omša je iná. Dostanete v nej aj úlohu. Hovorí sa, že nemôžeme vedieť kam smerujeme, ak nevieme kto sme. Ja som si pred 5 rokmi napísala list. Blog. Sama sebe. Ako sa vidim. Dnes vám ho prečítam a opäť sa budem zamýšlať kto som. A vy tiež :)

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.