#98 Vianočný špeciál - Istota vs možnosti
11:27

#98 Vianočný špeciál - Istota vs možnosti

20.12.2020
Ahojte kamoši! Krásna vianočná atmosféra je tu a s ňou aj mini Nedeľná Omša. Je teraz ten čas spomaliť, konečne sa nenaháňať a nestresovať. Ale aj čas kedy si uvedomíte niektoré svoje rozhodnutia. Voľby počas roka. O tom, že máme z toho strach a aj o tom, že neexistuje dobré vs zlé rozhodnutie. Existuje len výber ISTOTY vs MOŽNOSTI. 2:00 DILEMA: Musela som sa rozhodnúť do rána 4:00 Istota vs možnosti 5:00 Stratégia na Vianoce 7:00 Schopnosť voľby 9:00 Čo sa rozhodneme, to sa stane

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.