ŠPECIAL: Laura Ibošová - Super šprint triatlon je o hlave a o správnej stratégií
28:21

ŠPECIAL: Laura Ibošová - Super šprint triatlon je o hlave a o správnej stratégií

17.09.2020
Víťazka FTVŠ super šprint triatlonu v kategórii 20-29. Laura Ibošová je bývalá plavkyňa, ktorá objavila čaro triatlonu len pre rokom. Začala trénovať s Prestigio Realiz tímom a neuveriteľne sa posunula. V nedeľu sme si spoločne zapretekali na skvelom FTVŠ Super šprint triatlone. Aké to bolo? Prečo mala 30 sekund penalizáciu? Prečo som chcela ísť ja plavať v teniskách? Je triatlon len o vytrvalosti alebo potrebuješ aj silu a rýchlosť? 3:00 Super šprint triatlon - začínali sme naopak 5:00 Faily a penále, boty do bazéna 6:00 Postupili sme obe do semifinále 8:00 Trénovanie s tímom ťa mega posunie 10:00 Každý pretek je tréningom 14:00 Nesmieš sa nechať uniesť tempom iných 18:00 Je to o hlave a o stratégií 22:00 Prichádza zimná príprava Lauru sledujte na https://www.instagram.com/lauraibosova/?hl=sk

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.