#6 Nedeľná Omša - Selflove a iné bullshity
12:37

#6 Nedeľná Omša - Selflove a iné bullshity

18.11.2018
Your body is the only place, you have to live in. Avšak prestaňme sa schovávať za sebelásku, ktorá nám skôr škodí ako pomáha. Sebeláska nie je chudnutie a fakt byť chudým Sebeláska nie je 35 selfies za týždeň Sebeláska nie je to, že máš 20kg nadváhu a hovoríš, že si happy. Minimálne healthy nie si. Sebeláska nie je nakupovanie v Auparku a hebké nožky v GIVENCHE šlapkách. Skúsme preto premeniť slovíčko SELF za SAVE. SAVE LOVE. Bezpečná láska, ktorá bude vychádzať z budovania si rešpektu voči vám ako osobe, ako partnerovi, ako žene. Z lásky k športu ako takému a SAFELY dennodenne pomáhať svojmu telu cítiť sa a fungovať lepšie. 00:30 Čo nás čaká v Buca Talks v decembri 2:00 Sebeláska, avokádo a bublina 2:30 Ako zistíš kto klame 3:30 Premenujme SELFLOVE na SAVELOVE 5:26 Čo nie je SAVELOVE 6:00 Rešpekt 7:30 Láska k športu 8:20 Láska k svojmu telu 8:50 Pretended selflove 9:30 Vychudnuté baby a jedno jablko 10:30 Bucine tips v praxi 11:30 Skúsme prehodiť slovíčko SELF za SAVE

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.