BYŤ INÝ JE COOL - Čo si o sebe myslíme, tak sa aj správame #51 Nedeľná Omša
13:51

BYŤ INÝ JE COOL - Čo si o sebe myslíme, tak sa aj správame #51 Nedeľná Omša

12.01.2020
Ola podcasteri! Čo si o sebe myslíme, tak sa aj správame. Súhlasíte? Častokrát sa možno cítime zle, pretože žijeme iný život ako ľudia okolo nás. Ale to je úplne ok. Vlastne je to dosť cool. Dôležité je, že ty tomu veríš a challenguješ sám seba každý deň. 2:00 Názory rodiny nemusia byť tvojimi 4:00 Každý sa niečím podobáme všetkým 5:00 Človek potrebuje človeka aby ostal človekom 6:00 3 smery v živote - kam priniesť ŽIVOT 7:00 Bucková v gyme - fuck zistila som, že mám silu 10:00 Ľúbim ľudí čo nemenia to čo žijú lebo v tom veria 12:00 Je veľmi nebezpečné ak sa nestretnete s odriekaním 13:00 Challenguj ty sám seba Top pesnička od Melvitto - The feels

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.