ŠPECIÁL - True table - Úprimné odpovede na netradičné otázky #54 Nedeľná Omša
32:57

ŠPECIÁL - True table - Úprimné odpovede na netradičné otázky #54 Nedeľná Omša

09.02.2020
Nový formát TRUE TABLE - kde úprimne musíš odpovedať na otázky, ktoré dostaneš. Do horúceho kresla som sa teda prvýkrát posadila ja (obetovala som sa) a dostala od Kavalíra netradičné otázky, ktoré mi ešte nikdy nepoložil. Nechajte sa prekvapiť :) 2:00 Nedeľný stôl úprimnosti u Buci 3:00 Fuck, marry, kill 6:00 Nič si nepamätám - prečoooo 7:00 Harry Potter - keď som mala 10 rokov 11:00 Prdenie pred partnerom 14:00 Break - išla som si pre nabijačku :D 17:00 Silový trojboj 19:00 Obľúbené podcasty 24:00 Top 3 miesta, ktoré sme navštívili 25:00 Prečo Buca je málo kalórií 27:00 Subkultúra HIPSTER 28:00 Stávka triatlonu ---------------------------- Top pesnička týždňa - Psycho Rhyme - Život jeden Skvelý spozor Foodoo Bratislava

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.