HEALTHY TIPS na jeseň - Otužovanie, strava, káva a sex #43 Nedeľná Omša
18:37

HEALTHY TIPS na jeseň - Otužovanie, strava, káva a sex #43 Nedeľná Omša

03.11.2019
Ahoj moji obľúbení ľudia :) Viete ako si postupne budovať otužilý organizmus? Ako si studenou vodou zvyšujeme elasticitu ciev? Pijete kávu dobre, alebo sa okrádate o antioxidanty a potešenie? A čo pijete ráno, nechcete vyskúšať rakytník? Plus sa na záver dozviete, čo som vyskúšala pri sexe prvýkrát. A že ma to teda riadne vyviedlo z miery :)Všetko v dnešnej nedeľnej Omši. 2:00 Tajomstvo ako piť kávu dobre 5:00 Espresso a teplé mlieko poprosím. Maresi STOP :D 7:00 Rakytník Rašeliakovitý každé ráno 10:00 Otužovanie - benefity a nie len cool fotky na Instagrame 11:00 Studená sprcha - Buckovej štýl BLITZKRIEG :D 14:30 Healthy sexuálny tip, ktorý som aplikovala prvýkrát Skvelá pesnička a soundtrack Hercule Poirot - Theme Sťahujte a kupujte skvelú aplikáciu MŇAM - https://apps.apple.com/sk/app/m%C5%88am/id1168448222?l=sk Sponzorom tohto pořadu je úžasné Foodoo Bratislava https://www.instagram.com/foodoo_bratislava/?hl=sk

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.