EP.89 TOMÁŠ BEZDEDA - Pripravenosť eliminuje stres
01:45:29

EP.89 TOMÁŠ BEZDEDA - Pripravenosť eliminuje stres

26.11.2020
Tomáš Bezdeda je skvelý spevák, umelec a hlavne muž, ktorý si žije podľa svojich pravidiel. Prvý rozhovor v ktorom mal čas nazrieť hlbšie do svojich pocitov a porozprávať sa so mnou o láske, hudbe a živote ako takom. A najmä, že pripravenosť eliminuje stres a ako je dôležité byť sám sebou za každých okolností. 3:00 Tomáš Bezdeda dnes 6:00 Ako vyzerá deň speváka 14:00 Pripravenosť eliminuje stress 20:00 Pesničky, ktoré prežiješ 22:00 Je dôležitejší text alebo melódia? 43:00 Zmena stravy, zmena tela 57:00 Láska ti musí voňať 1:07 Nenechaj sa pretvoriť na to čo nie si ----------- krásna pešnička od Tomáša Bezdedu - Krásne krásna https://www.instagram.com/tomas_bezdeda/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.