EP.29 LUCKA MINÁŘOVÁ 2 - Boj s bulímiou a záchvatovým prejedaním nebola sranda
34:36

EP.29 LUCKA MINÁŘOVÁ 2 - Boj s bulímiou a záchvatovým prejedaním nebola sranda

17.04.2019
Druhá časť s Luckou je tu a s ňou aj téma o ktorej každý koho sa týka hovorí nerád. Čoraz viac ľudí trpí poruchami príjmu potravy. Lucka si tým prešla tiež a rozpovedala svoj príbeh o kombinácií bulímie a záchvatového prejedania. Ako 3x za deň cielene chodila na toaletu. Ako nakupovala kopce jedla a vedela presne kde to skončí. A ako si pri záchodovej mise raz uvedomila, že už to takto ďalej nejde. Ako sa s tým popasovala a čo jej pomohlo si vypočujete v tejto časti 3:00 Ako začala porucha príjmu potravy u Lucky 5:00 Zachvatové prejedanie a Bulímia 9:00 Pozor na správny výber doktora 11:00 Po rokoch sa priznala prvému človeku - mame 14:00 Mrzí nás kam sa to uberá - dievčatá to zneužívajú 18:00 Následky po (pažerák, trávenie) 19:00 Strata menštruácie po prechode na Paleo 23:00 Stalo sa ti to opäť niekedy nedávno? 25:00 Psychika je na tom oveľa horšie ako fyzické nevoľno 28:00 Je rozdiel medzi distraction a progressom -------------------- Ďakujem SAGRADA-NATURA za to, že sa snažia zachrániť moju tvár a vrásky :D Skoč na eshop :www.sagrada-natura.sk/ or cz Zadaj : bucatalks alebo bucatalkscz 15% zľava na skvelé veci Kto ešte nebol vo FOODOO BRATISLAVA šup šup to napraviť! https://www.instagram.com/foodoo_bratislava/ Lucku sledujte na https://www.instagram.com/luciemin/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.