#72 Pravidelnosť je dôležitejšia ako intenzita
10:51

#72 Pravidelnosť je dôležitejšia ako intenzita

12.07.2020
Ola kamošiii! Zdravím leto! Zdravím všetkým milých a pekných :) Dnes sa v Nedeľnej Omši zamyslíme či naozaj čas všetko zmeni alebo či to na konci dňa musíme jednoducho zmeniť sami? Sme závislí od EXTRÉMU a od slovíčka HNEĎ a CHCEM? No najmä ako vnímate slovíčko SNAŽÍM SA?

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.