Aké sú naše ženské charaktery? Je zlé byť milenkou? Sex v sprche #42 Nedeľná Omša
24:12

Aké sú naše ženské charaktery? Je zlé byť milenkou? Sex v sprche #42 Nedeľná Omša

27.10.2019
Krásnu nedelu podcasteri! Nie je pre mňa nič atraktívnejšie ako žena, ktorá kombinuje svoju inteligenciu, humor a emócie. Ukáže zmyselnosť aj sebavedomie. A dokáže kombinovať všetky svoje charaktery počas dňa. Ako to však urobiť? Vaše a moje Q&A - o tom či je zlé byť milenkou, ako sa pripraviť na prvý sex či téma globálneho oteplovania. Enjoy:) 2:00 Ako byť viac ženská a ostať amazonkou 3:00 7 charakterov ženy 6:00 Je špatné být milenkou 8:30 Zaľúbenosť nie je len tak 14:00 Jak sa připřavit na prvý sex 15:00 Ako trávime s Honzom vecery 18:00 Globálne oteplovanie 19:00 Urobím sa len v sprche, s priateľom to nejde 20.30 Milujeme sprchové hlavice ------------------------------------ Skvelá pesnička od Robin Schulz - Sugar (ft. Francesco Yates) (EDX´s Ibiza Sunrise Remix)

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.