#61 Q&A - Prečo ráno vstať z postele, strach zo sklamania a ako začať robiť veci zase pre seba
34:17

#61 Q&A - Prečo ráno vstať z postele, strach zo sklamania a ako začať robiť veci zase pre seba

12.04.2020
Čavko kakavko! Nedeľa je tu a s ňou vaše otázky a moje skromné názory. Ďakujem za všetky otázky, boli skvelé a hlboké, verím, že sa veľa z vás v tom nájde. Enjoy:) 3:00 Keď sa dostaneš do bodu zlomu 5:00 What made me smile this week 9:00 Prečo nikdy nevidite Kavalirovu rodinu :D 10:00 Maš strach zo sklamania sa v niekom? 13:00 Ako prijať “ pomíjivosť života” 18:00 Keď chcú partneri inak sexuálne aktívni 19:00 Zmysel prečo žiť, prečo ráno vstať.. 24:00 Keď telo prestane robiť progress 26:00 Famme Fatal vs Alpha Samec 28:00 Ako začať robiť veci najprv pre seba Skvela pesnička od Nombe - Wait

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.