#82 Work-life balance neexistuje? Kde a ako si dobíjame energiu
15:53

#82 Work-life balance neexistuje? Kde a ako si dobíjame energiu

06.09.2020
Ránko svet! Ako by vyzeral váš deň kebyže nemáte nič na starosti? Pristihnete sa niekedy, že ste unavení už doobeda? Čo vám uberá energiu a naopak poznáte svoje zdroje energie, ktorí vás dobijú? Zamýšlala som sa nad pojmom “work-life” balance a či to vôbec existuje :) 2:00 Si unavený už o 10 ráno? 3:00 Radšej ako Work-life balance, sústredme sa na energiu 5:00 Čo potrebuješ k tomu aby si sa dobíjal? 7:00 Smiech 9:00 Príroda - ktorú ale nevieme metabolizovať 11:00 Sila vône 13:00 Hudba ♬ 15:00 Uberanie energy (Chaos, šoférovanie, prístup)

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.