Mať intímny vzťah neznamená len sex a vidieť sa nahí - Nedeľná Omša #27
11:31

Mať intímny vzťah neznamená len sex a vidieť sa nahí - Nedeľná Omša #27

19.05.2019
Čavte podcasteri! Myslím, že mnohí z nás sme vytrénovaní analyzovať problémy a vytvárať riešenia. Zabúdame ale na to, že vzťah nie je projekt, ktorý treba dokončiť ale problém, ktorý treba vyriešiť. Dnes to bude o tom ako sa nepočúvame ale mali by sme. O tom, že častokrát žijeme VEDĽA SEBA ale nie spolu. Aj o tom že mať sex a vidieť sa nahí neznamená tú pravú intimitu vo vzťahu. Enjoy :) 2:00 Nie sme naučení počúvať 3:30 Môžete sa počúvať ale nemusíte si rozumieť 4:30 Tipy čo robiť pri úprimnom rozhovore 7:00 Priemerný človek počúva len 17 sekúnd 8:00 Ako zistíte, že vás niekto nepočúva :) 10:00 Spoznávať sa musíte stále aj po 5 rokoch, nie len po 5 týždňoch 11:00 Mať intímny vzťah vôbec neznamená len sex a vidieť sa nahý

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.