EP.96 ROMANA GAJDOŠOVÁ - Kľúčom k úspechu je odhodlanie a drina.Talent nestačí.
57:47

EP.96 ROMANA GAJDOŠOVÁ - Kľúčom k úspechu je odhodlanie a drina.Talent nestačí.

15.01.2021
Romi je naša najlepčia triatlonistka na Slovensku 6 rokov za sebou. Vyhrala majsterku Slovenska, triatlonistku roka aje jednou z top kandidátiek na Olympiádu do Tokya. V čom tkvie čaro triatlonu a hlavne tréningu a mindsetu? Je talent to čo potrebujeme alebo je za tým niečo viac?:) 3:00 Trénovať sám alebo s niekým 9:00 Efektívny tréning 16:00 Svaly v triatlone 22.00 Nevedela som plávať 26:00 Keď nedokončíš závod 32:00 Priateľ a tréner v jednom 41:00 Rok 2020 pre športovca 45:00 Cesta na Olympiádu v Tokyu 50:00 Romi nechce môj lístok na IRONMANA :D 52:00 Čaro triatlonu a prečo ho vyskúšať Romi sledujte na www.instagram.com/romigajdosova/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.