#7 Nedeľná omša - BURNOUT & Keď je toho na nás kurva veľa
15:35

#7 Nedeľná omša - BURNOUT & Keď je toho na nás kurva veľa

25.11.2018
Život je nekonečná sínusoida a to musíme pochopiť. Basta Fidli. Stress a prepracovanie je tu skoro každý deň a najlepšie čo proti tomu môžeme urobiť je vedieť zastaviť. JUST STOP. And think. And feel. O tom ako ja som uz po 27x vyhorela, ako som pochopila, že z amatéra na lepšieho sa dostanem rýchlo ale z dobrého na profesionála už horšie. Že ak príliš tlačím na pílu, nalomí sa kmeň aj niekde inde. 1:00 Čo je to BURNOUT 2:40 Základné oblasti života čo riešime 3:30 Šuflíčky v hlave 5:00 Partnerské nedorozumenia 7:40 Ako robiť business vôbec? 9:00 Vyhoretie pri športe 12:20 Život je sínusioda 12:40 Nastupujem na terapiu 13:20 Praktický tip na záver ako zvládnuť týždeň 14:30 Ďalší hosť v stredu - MOJE KAŠE Ps. táto časť vznikala v spolupráci s TerkouV, ktorá mi počas nahrávania posielala správy a vkuse mi to tam pípalo :D enjoy Ps2. Pesnička tohto týždňa - Jai Wolf - Lost (Yetep Remix)

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.