#77 Samota je čas kedy naozaj rastieme. Prečo sa toho bojíš?
15:29

#77 Samota je čas kedy naozaj rastieme. Prečo sa toho bojíš?

26.07.2020
Hello maj people! V dnešnej časti Nedeľnej Omše vám chcem povedať, že samota je super, je to čas kedy skutočne rastieme. Na to, aby sme mohli spoznať samých seba, svoje potreby, myšlienky a túžby nepotrebujeme človeka, ktorý sa o nás postará vždy vtedy, keď sa na neho obrátime. Potrebujeme, aby sme sa tým človekom stali MY. -------------- 3:00 Samota je čas kedy rastieme 5:00 Zo vzťahu do vzťahu 7:00 Schopnosť rýchlo a účinne sa rozhodovať 10:00 Samota tvorí kreativitu 11:30 BUDHA TIME Epická pesnička od Dennis Lloyda - ALIEN

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.