EP.60 Ján Volko - šprintér, atlét a najrýchlejší Slovák v Buca Talks
01:12:14

EP.60 Ján Volko - šprintér, atlét a najrýchlejší Slovák v Buca Talks

05.02.2020
Jano je skromný chalan, ktorý trhá rekordy. V dnešnom podcaste sme rozobrali beh ako taký, aké tréningové jednotky šprintér má, ako sa stravuje a aj či mu pri tréningu niekedy príde zle :) Či dobehne vždy na električku, v čom je dôležitý mental coach a ako zapracovať správnu regeneráciu do svojho života. Užite si nášho najlepšieho slovenského šprintéra v Buca Talks:) A rýchlo lebo akonáhle nad niečím musíš premýšlať, spomaľuje ťa to. Ver si. 1:20 Ján Volko - najrýchlejší Slovák 4:00 Atletika - je to genetika, talent a drina? 6:00 Strava pri športe - dokonalá nedokonalosť 8:00 Tréningové jednotky - (1000 minút týždenne :D) 12:00 Kedy strečing prosim 18:00 Behanie v hale vs behanie vonku 26:00 Čo pre teba znamená pohyb? 27:30 Prečo mať Mental coacha 29:00 Zlyhal som hlavou 35:00 IT svet, ktorý ho napĺňa 40:00 Zuzka Durcová hello 47:00 Chceme atletiku posunúť ďalej a v deťoch vzbudiť záujem 54:00 Sila je veľmi dôležitá 57:00 Rýchlostná vytrvalosť, laktát a grckanie 1:00 Láska počká alebo príde kedy má 1:08 SWAN DIKY :D --------- Top pesnička od Fort Minor - Remember the name

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.