#94 Sexom k láske
14:02

#94 Sexom k láske

29.11.2020
Ma people! Cauko. Je sex pre vás láska v praxi? Alebo je to pre vás prejav lásky? Ako prežívať sex a lásku naplno, pracovať na tom a aké malé kroky vedia vytvoriť potrebnú sexuálnu energiu, ktoré je tou esenciou zdravého vzťahu? Enjoy the new Nedeľná Omša :) 3:00 Harmónia v sexe a láske 5:00 Tips na dobíjanie sexuálnej energie 6:00 Netflix kultúra not 8:00 Sex začína v hlave vs v tele 9:00 Hlad vs túžba 10.00 Vzrušujúci kontext --------- Top song from Melvitto - The Feels

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.