Ep.7 Buď športovec v zdraví aj chorobe - Matěj Ryšavý
24:37

Ep.7 Buď športovec v zdraví aj chorobe - Matěj Ryšavý

14.11.2018
Matěj Ryšavý - je skvelý amatérsky kulturista, profesionálny tréner a chalan, ktorému v minulosti diagnostikovali rakovinu. Čím to je, že väčšina ľudí, ktorí majú ťažký osud či chorobu sa dokážu zakusnúť a dokázať toho viac ako ktokoľvek iný? O živote, o rakovine, o návrate do normálneho života a aj o tom ako sa netreba báť zmien. Lebo tie nás paradoxne posúvajú vpred. Tak sa prestaňme vyhovárať konečne :) Druhú časť nájdete na Honza Kavalir Podcast. Enjoy!:) https://soundcloud.com/honzakavalirpodcast 1:00 Žily na stehnách 2:00 Matej Ryšavý - skvelý amatérsky kulturista a tréner 3:00 Rakovina lymfatických uzlín 5:00 Chemoterapia alebo alternatívna liečba? 7:00 Obdobie “Krizovky” 9:40 Extrémne priberanie 13:00 Zdravý život s apple cider vinegar 13:40 Doktor Erik Berg 15:30 Kaseinový puding 16:00 Tipy na dobrý spánok 20:00 Sila mysli, odvaha a čest jsou navždy věčnej pojem, ze světa se však vytrácí a z toho nemám dobrej dojem! 22.40 Milujeme zmeny!! Mateja nájdete na Instagrame https://www.instagram.com/matejrysavy/?hl=sk či FB https://www.facebook.com/matej.h.rysavy

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.