Neber si veci osobne, buduj sebavedomie a uzavri so sebou 4 DOHODY #45 Nedeľná Omša
19:58

Neber si veci osobne, buduj sebavedomie a uzavri so sebou 4 DOHODY #45 Nedeľná Omša

24.11.2019
Krásnu nedelu! :) Ten kto riskuje, môže stratiť. Ale ten kto neriskuje, stratí oveľa viac. Je pravda, že sebavedomie získavame tam, kde upriamujeme našu pozornosť a energiu. Ako si sami komplikujeme osobnú slobodu? Musíme si prestať brať veci osobne a musíme si prestať domýšlať, aby sme sa mohli posunúť vpred. Aj o tomto budeme baviť v dnešnej nedelnej omši. ---------------------- 1:30 Mužom.sk - web, kniha, podcast 3:00 Sebavedomie treba budovať 5:00 Keď ti kamarát nastaví správne zrkadlo 5:20 Batúžek starostí máme všetci - len ho musíme nosiť 7:40 Kniha - 4 dohody 9:30 Hovoríte len to, čo si skutočne myslíte? 11:00 Neber si veci osobne dokelu 13:30 Domýšlanie a domienky je strata časuuuu

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.