#68 Všetko začína v hlave. A sú to práve naše myšlienky, pri ktorých sa tvorí náš príbeh.
12:16

#68 Všetko začína v hlave. A sú to práve naše myšlienky, pri ktorých sa tvorí náš príbeh.

07.06.2020
Nedeľná Omša je tu kamoši! A s ňou moje hlboké úvahy o tom, že to akým som človekom dnes, vďačím svojej minulosti. A že to akým budem človekom o 5 rokov, bude len vďaka tomu, čo žijem teraz. 2:00 Pozri si aký si býval kedysi a aký si dnes 5:00 Naše myšlienky tvoria náš príbeh 6:00 Keď sa opúštaš ok ale maj deadline 7:00 “Vypustite tigra ale na vodítku” 8:00 Keby bolo inak, nevieme ako by bolo - by Katy 10:00 Nezabudnime poliať vlastný trávnik :)

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.