EP. 58 Nikola Weiterová - O vzťahoch, sexe, živote a rozchodoch bez servítky
01:32:55

EP. 58 Nikola Weiterová - O vzťahoch, sexe, živote a rozchodoch bez servítky

16.01.2020
Nikola Weiterová je žena ako má byť. Okrem toho, že je bývalá úspešná športovkyňa, je aj človek, ktorý neustále chce napredovať a učiť sa. Okrem práce, fotení, klientov sa však zameriava aj na seba. Svoj osobnostný progress. Svoje vzťahy. Aj o tom bola táto časť. Užite si ju :) 3:00 Niki Weiterova vitaj opäť! 11:00 Vek je blbosť 19:00 Naozaj chcú chlapi napriamo veci? 22:20 Nechceš jesť špagety každý deň 24:00 Sex nie je vo vzťahu všetko, ale je to väčšina 27:00 Ak idem holá zo sprchy a teba necinkne v cicine je nieco zle :D 30:00 Chodíme stále s tym istým typom muža 38:00 Hovoriť veci na rovinu 43:00 Niekedy let go je lepšie aj keď to bolí 45:00 I don’t need you. I want you. 48:00 Dajme mužom návod 52:00 ÚPRIMNE - Nie je vždy ľahké byť známa a pekná žena 1:04 Keď mám zlé dni, mám dialógy sama so sebou

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.