EP.25 KARIN ANTOVSKÁ - Dostala som 2 mozgové porážky a prežila som
01:13:20

EP.25 KARIN ANTOVSKÁ - Dostala som 2 mozgové porážky a prežila som

20.03.2019
Karin je lektorka, školiteľka, trénerka, majsterka sveta a Európy v bikini fitness a hlavne krásna a múdra žena. O to viac keď stála smrti zoči-voči niekoľkokrát. V 30 rokoch dostať mozgovú porážku a rovno 2x nie je len tak. Ako sa život Karin zmenil, čo jej to dalo a čo jej to vzalo. O láske, o prioritách ale aj o reálnom zákulisí celého fitness industry. Enjoy :) MINUTÁŽ 4:00 Karin a športová kariéra 11:00 Bikini fitness éra 14:00 Ani Buckova ani Antovská nechcú prezradiť svoj vek :D 20:00 Karin ma rozhodovala na súťaži. Bola som predposledna :D tak dik 25:00 0 tukov, 0 sacharidov, 0 bielkovin 31:00 Keď sa ti roztrhnú plavky ale aspoň si oholena :D 33:00 Rok kedy som dostala 2 mozgové porážky 35:00 Mozgová porážka v kuchyni 45:00 Život PO 50:00 Rozvod a hypotéka 58:00 Zabudla som na seba - odpojila som sa od môjho zdroja Záver Zažila som lásku, som milovaná, milujem slobodu, milujem svoj život --------------------- Sponsored by amazing aktin.cz/buca Foodoo Bratislava www.instagram.com/foodoo_bratislava/?hl=sk Illimité Coffee Roasters illimite.sk/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.