Prečo sa bojíme zmeny? #25 Nedeľná Omša
09:05

Prečo sa bojíme zmeny? #25 Nedeľná Omša

28.04.2019
V živote nastane okamih, kedy si musíš uvedomíť: na kom záleží, na kom nikdy nezáležalo, na kom nikdy záležať nebude, a na kom vždy bude. Netrápiť sa ľuďmi zo svojej minulosti, aj keď je dôvod, že sa nedostali do tvojej budúcnosti je síce pravdivé ale fucking náročné. Verím v to, že treba si tým procesom prejsť, určitých ľudí treba stratiť aby ste mohli stretnúť nových. Ako to celé teda uchopiť, odosobniť sa a naučiť sa znova tie dni si užívať a nie prežívať? ----------------- 1:00 Prečo sa bojíme zmeny 2:40 Mením sa ja a menia sa ľudia okolo mňa 4:00 Prenášame si zlozvyky z bývalých vzťahov do nových 5:30 Rozdelenie ľudí podľa Buckovej 7:30 Zmena je to čo nás posúva vpred 8:30 Preto končia podcasty s hosťami v stredu....tururum Ďakujem mojicm drogovým dealerom káve a jedla za support :) https://www.instagram.com/illimiteroasters/ https://www.instagram.com/foodoo_bratislava/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.