EP.27 Valéria Frázová - Byť ženou, ktorá nevie čo chce je úplne normálne
01:26:31

EP.27 Valéria Frázová - Byť ženou, ktorá nevie čo chce je úplne normálne

03.04.2019
Fralaa. Valéria Frázova. Copywriterka a neobjavená komička. Je môj najobľúbenejší profil na Instagrame. Prečo? Je vtipná, je krásna a je svojská a to Buca ráda. Nielen o mužoch, nielen o tom čo ženy chcú ale najmä o modernom živote, ktorý si žije väčšina z nás. Jedno je však isté - Frala by rada vyvrátila mýtus, milí muži, a to že žena nemusí mať orgazmus pri každom sexe. A to je úplne ok. My máme rady výlety, ktoré nemusia mať final destináciu :) 4:00 Kto je FRALA? Môj najobľúbenejší profil na Instagrame! 6:00 Čo robí copywriter v reklamnej agentúre 10:00 Raz si kreatívny, raz sa nedá 13:00 Ako dať výpoveď v práci, ktorá ťa nebaví 14:00 Keď ti cikajú ľudia na záchode do vonnych guličiek :D 19:00 Skončíla si školu a si úplne stratená? Same here 23:00 Zabudla som na moje silné stránky 28:00 Každý deň vykonávam aktivitu, pri ktorej nepoužívam mobil 36:00 Na Instagrame je milión neautentických ľudí 37:00 Stand up COMEDY 40:00 Europa 2 súťaž - nevyhrala som :D 45:00 Je niečo čo si začala a dokončila?....mmm..raňajky :D 47:00 Vzťahy? Ok thank you, next 56:00 Sebeláska podľa FRALY 1:11 Do konca života si môžeš vybrať len jedno - SEX alebo KÁVA? 1:12 HOT ZÁVER - Orgazmus a sexualita 1:19 Porno - čo hľadajú ženy a čo muži Fralu sleduj na https://www.instagram.com/fralaa/?hl=sk

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.