#102 Byť single je super, neberte to ako zlyhanie
16:35

#102 Byť single je super, neberte to ako zlyhanie

17.01.2021
Hello kamošíí. Dá sa chémia vo vzťahu vybudovať alebo je to len na prírode? Láska je biochemický proces a nie je úplne na nás, kto sa nám bude páčiť. Na druhej strane ak je vzťah len o erotike, jeho skutočný potenciál sa vytratí. A hlavne prečo chcú ženy mužov meniť a muži naopak chcú aby sme ostali také ako na začiatku? 2:00 Láska je biochemický proces 4:00 Voníme si? 7:00 Prečo trvá zamilovanosť inak 9:00 Kedy idú páry od seba? 10:00 Ženy chcú chlapov meniť, muži túžia aby sme ostali také ako na začiatku 12:00 Byť single je super, neberte to ako zlyhanie

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.