EP.35 Každý človek má vášeň, len ju musí nájsť - TINA MINOROVÁ
01:11:22

EP.35 Každý človek má vášeň, len ju musí nájsť - TINA MINOROVÁ

08.06.2019
Ilustrátorka, kreatívec, copywriterka, ideamakerka. Tina Minorová je pre mňa inšpiratívny človek nielen v umení a kreslení, ale aj v svojom pohľade na život. Neznáša keď niečo musí. Ale zas váži si čo všetko môže. O láske, o duševne, o kráse umenia.Viac vám ale neprezradím, musíte si to vypočuť sami :) Tinu sledujte na https://tinaminor.com/ https://www.instagram.com/tina_minor/ 1:40 Kto je Tina Minorová ( nie Minor!! :D) 4:00 Prvý klient na Facebooku - nakresli mi veľrybu 8:00 Koľko máš followerov? A ty? 10:00 Nie je zlé mať plán. Ale nie je zlé aj nemať plán 12:00 Odchod z práce a prechod na voľnú nohu / SHOCK? 19:00 Copywriting vs Ilustrátorstvo 25:00 Umelec dáva do práce svoju esenciu prítomnosti 26:00 Chýba mi v ľudoch ten pocit, že ma vnímajú 32:00 Ako sa vedieť ohodnotiť ak si umelec 38:00 Sledovať konkurenciu či investovať do seba? 41:00 Ako udržať svoj stav aj napriek vonkajším okolnostiam 45:00 Vieš kedy si sa zaľúbila? Povedz kedy, ja poviem tiež :D 50:00 Na rozum sú tu muži a ženy sú srdcia 54:00 Analóg vs digitál 59:00 Je digitálne kreslenie ako sex cez kondóm?

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.