EP.15 VZŤAHY A SEX - Honza Kavalír
44:09

EP.15 VZŤAHY A SEX - Honza Kavalír

09.01.2019
Ja sa riadim heslom “prázdne guľky, plný žalúdok” rovná sa spokojný muž. Ale samozrejme základné stavebné piliere vzťahu sú inde. REŠPEKT a ÚCTA k partnerovi je numero uno. A jej prejavy každý deň. Plamienok chémie taktiež musí horieť, no je len na nás, ako počas života budeme do piecky prikladať. Dúfam, že si túto časť užijete s Honzom sme hovorili od srdca veľmi úprimne. Žiadny dokonalý vzťah Buckovej a Kavalíra neexistuje. Vo vzťahu sú vždy dvaja, ktorí majú rôzne potreby a očakávania. Čo žena očakáva od partnera vo vzťahu? Pri rozhodnutiach? V pomoci, podpore? A naopak čo muž čaká od partnerky v sexe? Platí pravidlo, že v spoločnosti dáma, doma partnerka a v posteli kurvička? 1:00 Pan Kavalír na druhej strane mikrofónu 1:30 Zoznámenie na Instagrame 5:00 Eat CLEN, TREN Hard :D 8:00 Keď si zanevrel na lásku 10:00 Dokonalý vzťah Kavalíra a Buckovej nie je dokonalý 14:00 Žiarlivosť vo vzťahu 17:00 Ako hovoriť o všetkom. A že fakt o všetkom 18:00 Keď je partner aj tvoj tréner 22:00 Tráviť spolu čas alebo dať si priestor? 24:00 Sexualita, nahota u nás doma 25:00 LIFE IS PORNO 31:00 Vnutorný a vonkajší orgazmus 32:00 Very open sex talk, ak si slabšia povaha vypni to :D 35:00 Čo muži čakajú od žien - v spoločnosti dáma, doma priateľka, v posteli kurvička? 38:00 Aké fitnessky sa páčia Kavalírovi Tohto nádherného, múdreho a šarmantného muža sledujte, počúvajte a SUBSCRIBE na jeho channels Youtube https://www.youtube.com/watch?v=QApqJsqUJw8&t=240s Soundcloud https://soundcloud.com/honzakavalirpodcast Apple podcasts a aplikácia v Iphone Podcasts, ktorú tam už máte automaticky a len si hom vyhľadáte a počúvate :) https://itunes.apple.com/us/podcast/honza-kavalir-podcast/id1435352380?mt=2

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.