EP.22 TIMEA TRAJTEĽOVÁ - Pozlátko Instragramu nie je všetko
01:18:41

EP.22 TIMEA TRAJTEĽOVÁ - Pozlátko Instragramu nie je všetko

27.02.2019
Timea je športovec, je ikona, je hviezda bikini fitness. Ale v prvom rade je to žena. Ktorá má tie správne hodnoty a životné ciele. O pozlátku sociálnych sietí, o kariére ale aj o vzťahoch sme sa hodinku príjemne pobavili a veľmi som si to užila. Dozviete sa aj mega pikantérie ako napríklad, že sme spolu v roku 2016 stáli na súťažnom pódiu :D A že nás rozhodovala slečna Karin Antovská. :D Sen 3:00 Som pani svojho času 5:00 Nálepka bikini fitness a pozlátko instagramu 9:00 Reálna hard work 12:00 Keď mobil ovládol náš život 14:00 Timea učí Bucu sa malovať :D 15:40 ŠOKUJÚCE! Buckova stála vedľa Trajteľovej na pódiu! 19:00 FIBO 2017 a Timea mimo formy 24:00 Čo robiť ak chcem správne schudnúť 27:30 Počítanie kalórií 30:00 3 najväčšie bullshity z fitness a tréningu 37:00 Láska a vzťahy 42:00 Ako fotiť správne selfies :D 48:00 Otázky z Instagramu ----------------------------------- 1:02 Špeciálny couple BONUS - Peťo a Timea ________ SPONSORED BY Aktin.cz - jeden z top fitness portálov v Československých vodách. Ak chcete čokolvek nakúpiť a možno sa inšpirovať aj mnou čo nakupujem, jednoducho kliknite na http://aktin.cz/buca http://aktin.sk/buca Dobrú chuť :) FOODOO BRATISLAVA (mňam) https://www.facebook.com/Foodoo-Brati... https://www.instagram.com/foodoo_brat... ILLIMITE COFFEE ROASTERS https://illimite.sk/coffee/ https://www.instagram.com/illimiteroasters Počúvať ma môžete aj na mobiloch a iphonoch ako THE BUCA TALKS spotify stitcher youtube applepodcast

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.