EP.94 OLIVER SALUS - Sila pozitívneho myslenia a Pravidlo 10X
01:25:03

EP.94 OLIVER SALUS - Sila pozitívneho myslenia a Pravidlo 10X

30.12.2020
Oliver je neodmysliteľným hlasom a moderátorom čoraz úspešnejšieho Oktagonu MMA. Je komentátorom NFL, public speaking coachom, autorom knihy a hlavne mužom, ktorý sa rád posúva vpred. O tom ako nepatriť medzi priemerných, ako nájsť motiváciu či už v športe alebo práci ale o tajomnom pravidle 10X, ktoré mu ževraj zmenilo život. :) 3:00 Oliver Salus a Pravidlo 10x 15:00 Public speaking, moderovanie 25:00 Work-work balance 46:00 Potrebujem tlak okolia 53:00 Ranný vták či večerná sova 56:00 Odmena a trest 59:00 Prečo je väčšina ľudí priemerných Oliver sledujte na: https://www.instagram.com/jsemoliver/ _________ Top song from Zayde Wolf - Born Ready

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.