EP.83 Zuzka Michaličková - Keď budeš chcieť prestať, spomeň si prečo si začal
01:20:48

EP.83 Zuzka Michaličková - Keď budeš chcieť prestať, spomeň si prečo si začal

01.10.2020
Zuzka je majsterka Európy v zimnom triatlone, vicemajsterka sveta v zimnom triatlone, majsterka Európy v kros triatlone aj v kros duatlone, držiteľka slovenského juniorského rekordu na 50 metrov kraul, viacnásobná majsterka Slovenska v plávaní, triatlone, duatlone, akvatlone a atletike. Je najmladším hosťom v The Buca Talks a v dnešnej časti si vypočujete brutálnu atlétku, ktorá pláva 5x týždenne, trénuje v akadémií Petra Sagana a ktorú možno raz uvidíme na Olympiáde. 1:30 Kto je Zuzka Michaličková 4:00 Nevedela som sa rozhodnúť, ktorý šport 6:00 Čo robiť aby si bol profesionál 9:00 Šprint triatlon vs olympijsky 15:00 Faily v triatlone 20:00 Bola aj 1 čokoláda denne 25:00 Dávam si týždenné ciele 30:00 Ako sa adaptovať na záťaž 49:00 Mindset, stress, mental game 59:00 Objemová zimná príprava ------- Zuzku môžete sledovat na - https://www.instagram.com/zubka_103/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.